Jednym ze zleceń, jakim ostatnio się zajmujemy, jest przygotowanie konstrukcji pod instalację PV wraz z zamontowaniem na niej modułów fotowoltaicznych na potrzeby inwestora mieszkającego w budynku jednorodzinnym niedaleko naszego miasta. 

     Klient zdecydował się wykonać instalacje wolnostojącą zlokalizowaną na swojej działce przyległej do budynku, w którym mieszka. Podczas realizacji tego przedsięwzięcia staraliśmy się pogodzić 4 rzeczy, których wypadkową jest ukończony pierwszy etap realizacji. Były to: 

  • największa do uzyskania ilość, produkowana z modułów energii elektrycznej 
  • najbardziej optymalne wykorzystanie działki uwzględniające fakt, że powstała konstrukcja miała w jak najmniejszym stopniu wpłynąć na jej późniejsze użytkowanie 
  • utrzymanie estetyki wizualnej powstałych „stołów” 
  • spełnienie wymogów technicznych stawianych przez producenta konstrukcji.  

     Po rozważeniu przez nasz zespół powyższych zagadnień oraz po konsultacjach z klientem zdecydowaliśmy się na wybór konstrukcji W-V2B2 firmy BAKS, która w największym stopniu spełnia przyjęte przez nas kryteria.

kliknij tutaj by sprawdzić specyfikacje produktu

     Czy osiągnęliśmy zamierzony efekt? Jesteśmy zdania, że tak, co możecie ocenić poniżej, jednak na część zagadnień, na przykład tych dotyczących estetyki, odpowie drugi etap- montowanie paneli. Relacją z niego na pewno się z Wami podzielimy.